Videolu istanbul tanıtımı sitesi

İçinde milyonları barındıran koskoca istanbul. İçinde yaşadığımız bu koca şehiri ne kadar yakından tanıyoruz ? İçinde yaşadığımız bu şehiri istanbulu ne kadar iyi biliyoruz ? 20 Yılı aşkın süredir istanbulda yaşıyorum ve ne yazık ki onun beni tanıdığı kadar ben onu tanımıyorum.

Fetih 1453 filminin vizyonda olduğu şu günlerde bir güzellikte benden olsun diyerek bu konuyu açmış bulunmaktayım. İçinde yaşadığımız bu güzel şehri daha yakından tanımak tarihi eserlerini ve tarihini iyi bir şekilde kavramak için bir web sitesi açılmış. Bu web sitesinin adresi http://www.iamistanbul.tv İsminden de anlaşılacağı üzere bu site sadece içinde yaşayanlara değil aynı zamanda yabancı turistlere de hitap etmektedir. İçerisinde tarihi mekanların tanıtımından tutunda şehir rehberine varana kadar bir çok kaynak barındırmaktadır.

Bu güzel ve özel istanbul tanıtım sitesi ' ni diğer sitelerden ayıran en güzide özellik ise içerisinde tanıtımı yapılan tarihi eserler için özel videoların hazırlanmış olmasıdır. Evet evet yanlış okumadınız istanbul' un tarihi noktalarına videolu istanbul tanıtımı yapmaktadırlar. 

Bu siteyi yakından incelemek istiyorsanız mutlaka ama mutlaka ziyaret etmelisiniz. İstanbulluyum istanbulu iyi tanırım demeyin ve gelin bu web sitesini ziyaret edin.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !